İvginler Nakliyat – Hakkımızda

İvginler Evden Eve Nakliyat geçmişten günümüze gelen tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile bugün hedefine bir adım daha yaklaşmış olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor ! İvginler Evden Eve Nakliyat geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile hizmetin %100 güvenli halini sundu, geniş araç filomuzun içinde eşyalarınız zarar görmeyecek ve güvenli olacaktır. Hizmetlerimiz olan; Evden eve taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, villa taşımacılığı, para kasası taşımacılığı ve piyano taşımacılığı gibi hizmetlerimizde aynı değer ve aynı önemli hassasiyeti kullanarak taşıma hizmetimiz bizim kalitemizi yansıtmış olur.

Misyonumuz

İvginler Nakliyat sunmuş olduğu hizmette şehir içi ve şehir dışı hizmetlerde kendini olduğunun daha üst seviyesine getirmek için her gün daha fazlası ile çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmette müşterilerimiz için en hızlısını ve aynı zamanda en sağlam hizmeti vermek için daha çok uğraşmaktayız.

Vizyonumuz

İvginler Nakliyat olarak bugünlere kadar gelmemizi tamamen kaliteli ürünler kullanmamız, uzman kadromuzun güler yüzlü olup, işini sevip prensipli bir şekilde işini yapmasıdır. Ücretlerimizin, müşterilerin cebine uygun ve ödediği ücretten fazla hizmetini alması İvginler Nakliyatı bugünlere kadar yüksek görüşlü ve potansiyelli olarak getirdi. Referanslarını ve hizmetlerini daha çok geliştiren İvginler Nakliyat , bir dünya markası olma yolunda koşar adım ilerlemektedir.