İvginler Nakliyat – Eşya Depolama

İvginler Evden Eve Nakliyat, siz değerli müşterilerimiz değerli eşyalarını güvenli bir halde depolama hizmeti sunar. Depolanmasını istediğiniz eşyaların güvenliği için büyük önlemlerin, yani alarm, kamera, bildiri gibi güvenlik önemlerini aldığımızı bildiririz. Uzman kadromuz ve depo alanımız bu iş için gerekli tüm niteliklere sahiptir. İvginler Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve "müşteri odaklı" çalışma anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. Müşterilerimize çok değer veriyor, siz değerli müşterilerimizin eşyalarına en az sizler kadar değer veriyoruz.

Her türlü eşyanız İvginler Nakliyat'da depolama hizmetimiz ile güvence ve koruma altına alınır. Firmamız taşınan eşyaların koruma altında güvenli bir şekilde eşyalarınızın depolanmasını sağlar. Depolama hizmeti esnasında eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmemesi için alarm, güvenlik kamerası gibi önlemlerinin kesintisiz ve son kalite teknoloji olarak hizmetimize önem sağlarız. Yapmanız gereken tek işlem firmamıza bir telefon veya e-posta aracılığı ile ulaşmaktır. Deneyimli personellerimiz verdiğiniz adrese gelerek ürünlerinizi taşıma işlemine hazırlar ve depolanacak alana taşır. Uzman kadromuz, ücretsiz eksperimizin raporu vasıtasıyla güven ve önem içerisinde almış olduğu eşyalarınızı, temiz ve hijyenik depolama alanımıza eşyanın kategorisine göre zarar ve nem olmadan sırayla dizerek eşyalarınızın depolama işlemi bitmiş olur.

Eşyalarınız emanetimizdir. Taşınırlarınıza, daha güvenli, sigortalı ve sağlıklı saklama koşullarıyla (sürekli ilaçlama, dezenfekte, vb.) her türlü dış etkene karşı sigortalı hizmet sunulmaktadır. İvginler nakliyat bu hizmetiyle lider bir firmadır. Ev Eşyası Depolama ve Kurumsal Depolama hizmetini beraberinde veren İvginler Nakliyat, tüm depolama hizmetlerinde, güçlü ve kurumsal kimliği ile müşterilerine, sözleşmeler dahilinde depolama hizmeti vermekte, küçük büyük ayırt etmeksizin aynı kaliteyi sunmaktadır. Eşyaların depolanmadan öncelikle sayımı ve kontrolü yapılmaktadır. Gerekli ambalaj malzemeleri ve palet sayısı belirlenmekte, zaman ve eşya boyutuna göre ücret raporu oluşturulmaktadır.

Eşyaların depolanmadan öncelikle sayımı ve kontrolü yapılmaktadır. Gerekli ambalaj malzemeleri ve palet sayısı belirlenmekte, zaman ve eşya boyutuna göre ücret raporu oluşturulmaktadır. Eşyaların anlaşılan süre zarfında muhafazasını en güvenli şekilde yapan firmamız, süre bitmeden sizleri aramakta, almanız gereken tarih hakkında bilgi vermektedir. Süreyi uzatmak isterseniz, belli bir ücret karşılığında, muhafaza işlemine devam edilmektedir. İvginler Evden Eve Nakliyat, bir telefon kadar yakınız.

Nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.